2019. július 07-én női labdarúgóink Szalafőn a Rotto kupán vettek részt. Csapatunk az első mérkőzésen Gutorfölde együttesével találkozott. Végig kézben tartottuk a mérkőzést kivéve az utolsó 1,5 percet. Itt előbb egy kavarodást követően kotorták a végig nagyon jól védő Dezső Kata kapusunk által őrzött „ketrecbe” a labdád majd nem sokkal később egy elcsúszott védekezés eredményeképp megfordították a meccset a gutorföldei lányok és nyertek 2-1 arányban.  Mint később kiderült ezen a meccsen a döntetlen is elég lett volna a tornagyőzelemhez . A második mérkőzésen a Rábatótfalu csapatát simán vertük 3-1 arányban úgy hogy ellenfelünk a lefújás előtt egy büntetőből tudott szépíteni. Ezt követően az utolsó párharc előtt még úgy álltunk ,hogy a dobogó bármelyik fokán végezhetünk. Következett Szentgotthárdról a Pálinkás Csirkék csapata. Nagyon küzdelmes és nehéz meccs első félidejének végén szereztük meg a vezetést majd a második félidőben növeltük is előnyünket de ezt a találatot a játékvezető sporttárs „bemondásra” érvénytelenítette . Végül sikerült megtartanunk az egy gólos előnyt de Rábatótfalu nem tudta megfogni Gutorföldéd így csapatunk a második helyen végzett.  A torna gólkirálya a Teskándról 1 éve a ZTE labdarúgó csapatához igazolt de a mai napon sorainkat erősítő Bicsák Krisztina lett. Gratulálok a csapatnak a mai teljesítményéhez és ennél rosszabb sose legyen.

Nincs megállás 2019.07.13-án Vép éjszakai foci, majd edzőmeccsek sorozata egészen a szeptemberi kezdésig.